Tatry dla zakochanych

Jeśli lubicie aktywny wypoczynek, całodzienne wspinaczki po górach i podziwianie pięknych krajobrazów, to wyjazd w Tatry jest właśnie dla Was. Góry to jednak nie tylko wysiłek fizyczny, ale i zasłużony odpoczynek. A najlepiej odpoczywać we dwoje.  Wartym polecenia jest Tatralandia po słowackiej stronie Tatr, gdzie w 12 saunach i grotach możemy w pełni się zrelaksować. Intymna atmosfera gwarantowana.

Wyjeżdżając w Tatry warto zabrać, ze sobą rower, który tylko urozmaici nasz pobyt. Możemy również go wypożyczyć, jeśli nie mamy swojego. Aktywnie sportowo pary zawsze znajda coś dla siebie. Czy to jazda na quadzie, spływ kajakowy, jazda konna, a może wspinaczka wysokogórska? Wszystko to czeka na rządnych wrażeń turystów. Takie ekstremalne przygody tylko zbliżają Cię z partnerem.

Po męczącej wspinaczce i całodziennym zwiedzaniu można zjeść romantyczną kolację w jednej z góralskich restauracji. Pieczona baranina i grzane wino z goździkami, a do tego obowiązkowo oscypek. Wszystkie pary, które lubią aktywny wypoczynek i wieczorny relaks powinny wyjechać w okolice Tatar. To miejsce jest idealnie dla nich.